• Rýchla a dostupná zdravotná starostlivosť

    minimálne čakacie doby a ľahká dostupnosť polikliniky

  • 35 rôznych lekárskych odborností

  • lôžkové oddelenie

    neurologické oddelenie

  • 4 odbory jednodňovej zdravotnej starostlivosti

    chirurgia, plastická chirurgia, gynekológia a ortopédia

  • Špičkové oddelenie prenatálnej genetiky

  • Pracovná zdravotná služba

Odborný lekár- Gynekológ

Miesto práce: Bratislava, Novapharm, s.r.o.

Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Poskytovať ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie.
Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Požiadavky na zamestnanca:
Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. Stupňa, špecializácia v odbore gynekológia
Zameranie, odbor: Gynekológia

Znalosti:
Počítačové znalosti:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Jazykové znalosti: Anglický jazyk – základy
Znalosť aplikácií NIS PROMIS (Ambis) a Workflow výhodou

V prípade, že máte o pracovnú pozíciu záujem a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zasielajte Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na danej pozícii na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. V zmysle Zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, prosíme kandidátov o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Novapharm, s.r.o. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kvalifikačné kritéria.

Kontakt:
MUDr. Oto Lobodáš, MPH, Riaditeľ a konateľ

02 / 3914 3401
lobodas.oto@novapharm.sk

Prečo si vybrať nás?
  • Ľahká a rýchla dostupnosť polikliniky
  • Profesionálny prístup a starostlivosť
  • Za zdravotné výkony indikované lekárom u nás nič neplatíte
  • Stabilný tím skúsených lekárov
  • Široká škála odborných ambulancií
  • Moderné technické vybavenie
  • Výsledky vyšetrení v deň vyšetrenia
  • Elektronická zdravotná karta
Skupina zdravotníckych zariadení ProCare

Novapharm, s.r.o. Bratislava je jedným z členov skupiny zdravotníckych zariadení ProCare

Viac informácií »